Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Pardubice >>

Hledá se Team Leader | Vedoucí týmu, který/á hledá výzvu!

více o nabídce >>

Koho vlastně hledáme?

Pro náš tým společnosti Conectart hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Team Leader/Vedoucí týmu pro lokalitu Pardubice, který/á nám pomůže s vedením našich projektů, akvizicí nových klientů, prodejem a poskytováním komplexních služeb.

Jste vůdčí osobnost se zkušeností s vedením lidí? Umíte efektivně komunikovat s kolegy v týmu i mimo něj a poskytovat zpětnou vazbu podřízeným? Nebojíte se výzvy a rád/a se pouštíte do nových projektů? Tak to si budeme rozumět!

Můžeme Vám nabídnout hlavní pracovní poměr na plný úvazek s nástupem dle domluvy, ideálně k 01.04.24.

Co Vás čeká?

- Rozvoj a práce se svěřeným týmem a jeho motivace.
- Pravidelné poskytování zpětných vazeb.
- Práce s výsledky, vymýšlení a realizace plánu na jejich vylepšení.
- Administrativa a personální agenda.

Hledáme člověka s charakterem. Co by Vám nemělo chybět?

- Chuť do práce a disciplína - zbytek už naučíme, stačí jen chtít.
- Odolnost vůči stresu a proaktivní přístup k práci.
- Selský rozum a tah na branku.
- Čistý trestní rejstřík - jedná se o podmínku.

Potřebujeme někoho, na koho je spolehnutí. Co je pro nás důležité?

- Schopnost vést tým a umění motivovat své podřízené, aby dosahovali co nejlepších výsledků.
- Efektivní komunikace a empatie, ať už v rámci týmu, nebo mimo něj.
- Strategické myšlení, schopnost nastavovat cíle a následně hledat cesty k jejich dosažení.
- Zkušenost s vedením týmu - jedná se o velkou výhodu, ne podmínku.
- Zkušenost přímo z našeho oboru - jedná se o velkou výhodu, ne podmínku.

Co Vám nabízíme?

- Nadstandartní nástupní mzdu 30 000,- Kč až 32 500,- Kč.
- Bonusovou složku mzdy, kterou si ovlivníte zejména Vy svou pílí a tahem na branku.
- Stravenkový paušál po zkušební době. Na konci měsíce si připočtete circa 1 300,- Kč k výplatě v čistém navíc.
- Mzdou to u nás nekončí. Jaké máme benefity?
- Chceme, aby naši zaměstnanci chodili do práce odpočatí, 25 dní dovolené s námi máte proto jistých.
- Volat a datovat můžete i ve volném čase díky skvělým tarifům od Vodafonu, které máte s námi zlevněné.
- Díky našemu projektu Samsung máme přístup do zaměstnaneckého eshopu, nakupujeme proto produkty Samsung za výrazně nižší ceny.
- Naše společnost je VIP partnerem Datartu, proto s námi můžete nakupovat s exkluzivní slevou, čerpat speciální nabídky nebo využít dopravu zdarma.
- Po práci v kanceláři je potřeba se trochu protáhnout, s MultiSport kartou můžete navštívit širokou škálu pohybových a relaxačních aktivit.
- Díky aplikaci Advanto máte možnost si kdykoliv jednoduše vybrat zálohu z výplaty před výplatním termínem.
- Máme taky velkou spoustu dalších benefitů: slevy do KFC nebo Bageterie Boulevard, zvýhodněné tankování paliv s kartou Shell/CCS, den volna navíc na svatbu či první školní den, výhody u ČSOB...
- Nabízíme dlouhodobou a spolehlivou spolupráci všem, kteří se u nás osvědčí.

Mzda:30 000 - 32 500 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Pardubice